Копія картини «Зоряна ніч» Вінсента ван Гога (м. Ніжин)

Додаткова інформація

Копія картини «Зоряна ніч» Вінсента ван Гога була намальована в 2018 році на вулиці Покровська, 8, неподалік від Покровської церкви. Оригінальна картина «Зоряна ніч» була намальована в 1889 році видатним нідерландським художником-постімпресіоністом Вінсентом ван Гогом. Ця робота є однієї з найвідоміших і найкращих картин Вінсента, яка в наш час зберігається в нью-йоркському Музею сучасного мистецтва. У цій картини відкривається увесь неповторний і впізнаваний стиль художника, поглянувши на «Зоряну ніч», навіть не сильно обізнана людина зрозуміє, що це ван Гог.

Ніжинська «Зоряна ніч» не є точною копією оригіналу. Вона має більш яскраві кольори та там відсутня частина пейзажу. Навколо малюнка є багато різних написів, але точно ідентифікувати автора роботи не вдалося.

  • Рік створення – 2018
  • Адреса – Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Покровська, 8
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 18.12.2018 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті:

Напишіть коментар ...

avatar