Пам’ятник «Козак-переможець» (Київ)

Додаткова інформація

Пам’ятник «Козак-переможець» урочисто відкрили 21 серпня 2015 року до Дня Незалежності України. Він розташовується навпроти будівлі СБУ, на вулиці Володимирська, 33. Автороми пам’ятника стала група талановитих митців з усієї України.

Хоча скульптурна композиція і встановлена біля будівлі Служби безпеки України та була урочисто відкрита її головою Василем Грицаком, вона присвячена всім воїнам-патріотам і оборонцям України.

На мапі України зображений козак на коні, який символізує хороброго українського воїна та двоголовий дракон, який символізує зло, а в нашому з вами випадку – це Російська Федерація. Загалом дракон є копією російського герба. Він стоїть на сході України, так само як і регулярні російські війська з сепаратистами, яких вони підтримують. Також однієї зі своїх голів він дивиться в сторону Криму та поклав на нього свій хвіст.

Пам’ятник доволі маленький, але дуже детальний, гарний та влучний за своєю ідеєю. Він демонструє силу та безстрашність українців перед будь-яким, навіть найстрашнішим ворогом і каже нам, що ми обов’язково переможемо.

  • Дата відкриття – 21 серпня 2015 року
  • Станція метро – Золоті ворота (відстань ≈300м)
  • Адреса – Київ, Шевченківський район, вулиця Володимирська, 33
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 18.01.2019 | Оновлено: 01.05.2022 | Світлини зняті: 28.11.2018

Напишіть коментар ...

avatar