Пам’ятник воїнам АТО (Київ)

Додаткова інформація

Пам’ятник воїнам АТО був відкритий 15 серпня 2017 року. Він присвячений воїнам-героям, які загинули під час Російсько-української війни та символізує майбутню перемогу України над окупантом. Також він слугує нагадуванням простим людям про наших воїнів, завдячуючи яким ми маємо мирне небо над головою. Збиранням коштів на створення пам’ятника займалися учасники АТО та волонтери.

Пам’ятник виконаний із граніту та має вигляд меча з зображенням герба України на руків’ї, який пронизує Росію. Знизу на плиті намальований янгол-охоронець України. У руках він тримає меч і щит із зображенням тризуба та має синьо-жовті крила, а навколо нього стоять цілі купи ворогів (припускаємо, що то коктейль із російських регулярних військ та наших сепарів).

Вій вийшов дуже гарним та бойовим, але дивлячись на нього стає доволі сумно та хочеться, щоби наступний пам’ятник встановили вже на честь нашої перемоги. Та найбільше хочеться, щоб у майбутньому, приводів встановлювати такі пам’ятники взагалі не було.

Розташовується пам’ятник Воїнам АТО на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці Академіка Корольова. Ще радимо вам подивитися запис присвячений пам’ятнику воїну-добровольцю на проспекті Володимира Маяковського.

  • Дата відкриття – 15 серпня 2017 року
  • Матеріал – граніт
  • Адреса – Київ, Святошинський район, перетин проспекту Леся Курбаса та вулиці Академіка Корольова

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 08.07.2018 | Оновлено: 12.04.2021 | Світлини зняті: 12.06.2018

Напишіть коментар ...

avatar