Пам’ятник князю Святославу (Київ)

Додаткова інформація

Пам’ятник князю Святославу знаходиться на території МАУП (Міжрегіональної академії управління персоналом), встановлений у 2003 році на честь Святослава Ігоровича князя часів Київської Русі. Автори роботи – скульптори Олесь Сидорук та Борис Крилов.

Святослав Ігорович або Святослав Хоробрий – Великий князь київський (титул правителя Київської Русі) 945 – 972х років. Син князя Ігоря Старого (Ігор Рюрикович) та княгині Ольги. З 945 по 964 рік управлінням Київської Русі займалася його мати, була регентом (людина яка тимчасово править замість монарха) малолітнього князя. Святослав вів активну зовнішню політику та прославився як полководець. Перший київський князь про існування якого, так як і про Ольгу, зазначають різні джерела включно з іноземними. Наприклад, про існування його попередника князя Ігоря Старого, правителя Київської Русі 912 – 945х років, відомо лише з «Повісті врем’яних літ».

  • Рік створення – 2003
  • Скульптор – Олесь Сидорук, Борис Крилов
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вул. Фрометівська
  • Станція метро – Деміївська (відстань ≈600м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 14.08.2016 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 10.08.2016

Напишіть коментар ...

avatar