Скульптура «Гривня Всемогутня» (Київ)

Додаткова інформація

Скульптура «Гривня Всемогутня» була урочисто відкрита 15 травня 2019 року. Її встановили на території невеличкого скверу перед головним корпусом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ). Ініціатива створення цього арт-об’єкту належить студентам університету. Автор роботи – український скульптор Богдан Козаченко.

Велика монета номіналом 1 гривня є точною копією гривні старого зразка, яку вперше почали карбувати в 1995 році. У 2018 році почали карбувати монети нового зразка, вони менші за розміром та мають сріблястий колір.

Пам’ятник гривні встановлений у дуже вдалому місці, бо КНЕУ є одним із провідних економічних університетів України та постійно займає високі позиції в різноманітних рейтингах найкращих закладів вищої освіти нашої держави. Також серед студентів уже започатковується традиція, що для вдалого складання іспитів потрібно доторкнутися до гривні.

  • Дата відкриття – 15 травня 2019 року
  • Скульптор – Богдан Козаченко
  • Адреса – Київ, Шевченківський район, пр-т. Перемоги, 54/1
  • Станція метро – Шулявська (відстань ≈400м)

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 27.06.2019 | Оновлено: 28.04.2022 | Світлини зняті: 22.06.2019

Напишіть коментар ...

avatar