Скульптури вовк-патріот, кінь у пальто та їжачок у тумані (Київ)

Додаткова інформація

Скульптури вовк-патріот, кінь у пальто та їжачок у тумані були встановлені в 2016 році на території ринку «Даринок». Їх створили з металу в кузні Сергія Фірсова «Цвях». Автор роботи – український скульптор-коваль Сергій Фірсов.

Скульптура вовк-патріот має назву «Made in Ukraine». Вовк сидить на лавці, на його футболці ми бачимо Герб України та патріотичний напис «Україна понад усе», а поруч стоїть кошик із продуктами. Цей вовк є копією персонажа з мультфільму «Жив-був пес» 1982 року, який зняли за мотивами української казки «Сірко».

Скульптура коня називається «Кінь у пальто» й ця назва цілком її описує, крім пальта кінь ще має капелюх на голові, штани, туфлі, метелик, троянду в кишені та дуже гарні зуби. Цей персонаж ґрунтується на популярному вислові: «Хто, хто? Кінь у пальто!» та схожий на віслюка із мультфільму «Бременські музики» 1969 року.

Скульптура їжака має назву «Воля» та присвячена мультиплікаційному персонажу з мультфільму «Їжачок у тумані» 1975 року. Також там є ще один персонаж із мультфільму – кінь.

Усі ці скульптури дуже кумедні, позитивні, мають велику кількість деталей та привертають до себе багато уваги відвідувачів ринку.

  • Рік встановлення – 2016
  • Скульптор – Сергій Фірсов
  • Адреса – Київ, Деснянський район, вул. Біломорська, 1
  • Станція метро – Лісова (відстань ≈750м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 08.04.2019 | Оновлено: 14.08.2021 | Світлини зняті: 06.04.2019

Напишіть коментар ...

avatar