Кощіївський гранітний кар’єр (с. Кощіївка)

Додаткова інформація

Кощіївський гранітний кар’єр розташовується поблизу села Кощіївка за декілька кілометрів від міста Фастів. Кощіївське родовище граніту було виявлене експедицією «Укргеолбудм» у 1958 році. У 1988-1989 роках підприємством «Північукргеологія» вперше була проведена детальна розвідка родовища. З 2009 року родовище розробляється компанією «Технобуд».

Кощіївський гранітний кар’єр – це діюче підприємство, де ви можете побачити практично безперебійний виробничий процес, як екскаватори та бульдозери навантажують великі автосамоскиди, котрі везуть граніт на дробарно-сортувальний завод, на якому його переробляють на щебінь. І для цього вам не доведеться лізти кудись через огорожу, бо там є облаштований оглядовий майданчик.

  • Адреса – Київська область, Фастівський район, с. Кощіївка

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 23.08.2021 | Оновлено: 29.08.2021 | Світлини зняті: 05.06.2021

Напишіть коментар ...

avatar