Підтримати проєкт - Вандрівка

Що таке Вандрівка?

Вандрівка (до 2022 року ZeFt) – це українськомовний проєкт, присвячений пам’яткам і цікавим місцям зі всієї України. Ми знайомимо вас із різноманітними куточками нашої держави та доводимо, що наша країна варта того, щоби нею подорожувати.

Наш сайт фактично є каталогом, де зібрана велика кількість місць, куди ви без проблем можете поїхати зі своєю сім’єю, друзями, колегами тощо. Якщо ви любите природу, архітектуру та історію України, то вам у нас сподобається.

Навіщо нам ваша фінансова підтримка?

Вандрівка працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового контенту потребує коштів та дуже багато часу, бо ми робимо власні світлини й пишемо унікальний текст, а не використовуємо готові матеріали з інтернету. У нас повний цикл від пошуку місця, поїздки, фотографування до публікації на сайті.

На жаль, на одній тільки любові до своєї країни та бажані показати вам її красу, постійно щось публікувати досить складно. Ваша фінансова підтримка – це показник того, що наш проєкт вам не байдужий, вклад у його розвиток і дуже добра мотивація для більш плідної роботи.

Як можна підтримати нас?

Ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Мінімальна пожертва становить 1$. За замовчуванням ці кошти будуть списуватися з вашого рахунку щомісяця. У будь-який момент ви зможете відмовитися для підтримки або пожертвувати кошти лише один раз.

Для цього вам потрібно пройти просту реєстрацію за допомогою Email, Google чи Facebook, вибрати бажаний рівень пожертви та вести дані платіжної картки, усе як під час звичайної купівлі в інтернеті.