Малюнки на покинутих складах (с. Софіївська Борщагівка)

Додаткова інформація

Малюнки на покинутих складах були намальовані в 2020 році відомим українським художником Віталієм Гідеваном (Gide1). Усі вони дуже гарні та яскраві, але найбільше нам сподобалася дівчина-сова.

Далі ми ознайомимо вас із цитатами художника з соціальних мереж, бо хто як не автор краще скаже про свої роботи.

Дівчина з рожевим волоссям і туканом: «Знайомство з екзотичним птахом Туканом або літаю уві сні! Вночі наш мозок створює унікальні історії, втілює бажання чи страхи, переносить нас в інший світ. Іноді сон настільки прекрасний, що не хочеться прокидатись.» (Gide1).

Дівчина-сова: «Внутрішнє “Я”, адже людина — це частина природи. У зв’язку з карантином у багатьох людей повсякденний розклад змінився кардинально. Наразі поспішати нема куди, але внутрішній жайворонок підіймає мене о 6 ранку, бо дуже хочеться помалювати)» (Gide1).

Дівчина з вовком: «Нещодавно переглянув чудовий фільм – “Поклик предків”. Він надихнув мене на новий арт, де людина – це невід’ємна частина природи. І в кожному з нас є свій внутрішній звір, а добрий він чи поганий вирішувати вам…)» (Gide1).

Дівчинка на великій комасі: «Аліса все продовжує свої пригоди, її новий друг – жук олень (занесений до Червоної книги)… Ось так він вчить тримать баланс і не боятися їзди на скейті!» (Gide1).

Мила панда в коробці: «Вам прийшла посилка з GidExpress, розпишіться будь ласка, дуже цінний вантаж!» (Gide1).

Майте на увазі, навколо складів йде будівництво, і те коли їх знесуть це лише питання часу, звісно, що малюнки також знищать.

  • Рік створення – 2020
  • Художник – Віталій Гідеван (Gide1)
  • Адреса – Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Зелена

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 18.06.2020 | Оновлено: 30.06.2022 | Світлини зняті:

Напишіть коментар ...

avatar