Затока Верблюд (Київ)

Додаткова інформація

Затока верблюд – мальовниче місце в Оболонському районі на самій околиці Києва. Вона має штучне походження. Раніше там був піщаний кар’єр, пісок якого в 20 столітті використовували для намиву та розбудови житлового масиву на Оболоні. Свою назву затока отримала через свій зовнішній вигляд – дві її великі ділянки нагадують два горби верблюда, а канал проритий до Дніпра нагадує шию, що ви можете побачити нижче на мапі.

Вздовж узбережжя є декілька пляжів, причалів, спортивна база та котеджне містечко. Завдяки тому, що затока розташовується майже на самісінькому краю Києва та навколо неї дуже гарна природа вона чудово підійде для сімейного відпочинку або відпочинку з компанією. Також це доволі популярне місце серед риболовів.

  • Станція метро – Героїв Дніпра (відстань ≈1.2км)
  • Адреса – Київ, Оболонський район

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 10.05.2017 | Оновлено: 14.04.2021 | Світлини зняті: 04.05.2017

Напишіть коментар ...

avatar