«Діснеївський» замок від кіностудії Victoria Film Studios (с. Гурівщина)

Додаткова інформація

«Діснеївський» замок належить одній з найбільших кіностудій України Victoria Film Studios, на знімальних майданчиках якої знімали багато популярних серіалів та фільмів. Замок є головним входом до кіностудії. Заходити всередину нього, як і на територію кіностудії, заборонено. Екскурсії не проводяться. Знаходиться він біля села Гурівщина в Києво-Святошинському районі.

Замок зроблений зі справжнього каміння, металу та дерева. Зовні він нагадує казковий замок з заставки кінокомпанії Walt Disney, на мультфільмах і фільмах якої виросло та буде зростати не одне покоління. Незважаючи на свій зовнішній вигляд, класичного замку принцеси, на ньому є багато цікавих елементів з не дитячих фільмів. Біля входу стоїть металева скульптура головного антагоніста культового фільму жахів «Чужий» і скульптура головного антагоніста культового бойовика «Хижак» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. На стіні стоїть Бетмен, а перед замком знаходиться Залізний трон з популярного серіалу «Гра престолів».

Замок вартий того щоб його побачити, нехай ви і не зможете зайти всередину або погуляти по студії. Це гарна та цікава споруда, яка стоїть за 850 метрів від Житомирського шосе. Знаходячись поруч обов’язково завітайте до нього.

  • Офіційний сайт – Victoriafilmstudios.com
  • Телефон для довідок – (044) 227-55-55
  • Адреса – Київська область, Києво-Святошинський район, с. Гурівщина

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 09.12.2017 | Оновлено: 17.04.2021 | Світлини зняті: 27.09.2017

Напишіть коментар ...

avatar