Центральна площа та вулиця Шевченка (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Центральна площа та вулиця Шевченка були відкриті у вересні 2016 року після повної реконструкції. Ініціатором оновлення став тодішній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк. До реконструкції вулиця Шевченка була звичайною вулицею, де їздили автомобілі, а центральна площа була звичайним «совком». Після реконструкції вулиця стала пішохідною та фактично злилася з площею в одне ціле.

Уся територія вулиці та площі повністю вкрита тротуарною плиткою, тут росте багато гарних декоративних дерев та кущів, є дитячий майданчик, колонада з маленьким фонтаном і скульптурами музикантів, ліхтарі з грецькими скульптурами, штучний ставок із мордою лева, меморіальний комплекс та великий сухий фонтан. Ще на території площі розташовується Ірпінська міська рада, перед якою встановленні скульптури видатним діячам України й, на нашу думку, один із найкращих пам’ятників Тарасу Григоровичу Шевченку.

Центральна площа Ірпеня вигідно виділяється на тлі інших площ нашої країни, вона дуже гарна та є важливим туристичним об’єктом міста, який ми радимо вам обов’язково відвідати.

  • Дата відкриття – вересень 2016 року
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 01.07.2019 | Оновлено: 29.04.2022 | Світлини зняті: 08.06.2019

Напишіть коментар ...

avatar