Парк «Незнайко» (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Парк «Незнайко» (раніше парк «Перемоги) відкрили після реконструкції 6 жовтня 2018 року під час святкування Дня міста. Ініціатором оновлення парку став міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, який незадовго до його відкриття склав свої повноваження.

Хоча ми й написали про реконструкцію, фактично на території парку «Перемоги», одного з найстаріших міських парків, створили абсолютно новий парк. Старий парк «Перемоги» одне з небагатьох місць, яке ми бачили власними очима до реконструкції і це був радянський жах із танком Т-34, котрий летить на крилах ночі.

Парк «Незнайко» відрізняється від більшості пологих парків міста своїм ландшафтом, він ніби розташовується в ямі. Тут росте багато старих дерев поміж яких проходять вимощені доріжки, велодоріжки та лавки з ліхтарями, ростуть декоративні дерева, кущі, квіти. Ще є спортивний і дитячі майданчики, альтанки, скульптури, велика відкрита сцена, ставок із фонтаном, мотузковий парк «Панда» та велика кумедна зелена птиця, яка лежить на спині.

Також цікавим є вибір назви парку, який зовсім не випадковий, бо в Ірпені провів свої дитячі роки радянський письменник Микола Миколайович Носов – автор дитячих казок про коротульку Незнайко. Вважається, що саме Ірпінь стала прообразом Квіткового міста (казкова країна, де живуть коротульки). Парк відкрили до 110-річчя від дня народження письменника.

Оновлений парк вийшов дуже гарним і беззаперечно одним із найкращих у місті, особливо нас вражає, як швидко може переродитися страшне та занедбане місце.

  • Дата відкриття – 6 жовтня 2018 року
  • Площа ≈ 6 га
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вулиця Тищенка
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 23.06.2019 | Оновлено: 03.06.2022 | Світлини зняті: 08.06.2019

Напишіть коментар ...

avatar