Парк «Добропарк» (с. Мотижин)

Додаткова інформація

Парк «Добропарк» у 2020 році заснував київський підприємець Ігор Добруцький. Вперше для відвідувачів парк відкрився весною 2020 року, коли презентували виставку тюльпанів. На жаль, через карантин парк закрили, тому величезне поле усіяне тюльпанами ми побачили лише на фотографіях.

Станом на 4 липня тюльпанів, звісно, що немає (дата знімання фотографій). Сам парк знаходиться на початковій стадії свого розвитку. Наразі там постійно створюють нові композиції, висаджуються дерева, облаштовуються ставки.

Територія парку просто величезна, декілька десятків гектар. Розташовується він на звичайному полі по дорозі до села Мотижин за 25 кілометрів від Києва.

Навряд чи Добропарк у майбутньому зможе потягатися із Ботанічним садом ім. Гришка, Феофанією, Бучанським парком, Олександрією та іншими сусідніми великими парками, але хто знає. Ми ж із задоволенням приїдемо ще раз, щоби побачити як змінився парк.

  • Рік заснування – 2020
  • Офіційний сайт – Dobropark.com
  • Адреса – Київська область, Макарівський район, с. Мотижин
  • Вартість відвідування – 150 грн (дорослі), 80 грн (діти 5-14, пільговики), безкоштовно (діти до 5 років, діти-інваліди, діти-сироти)
  • Графік роботи – 10.00-20.00 / вихідний (понеділок)

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 19.07.2020 | Оновлено: 24.07.2021 | Світлини зняті: 04.07.2020

Напишіть коментар ...

avatar