Графіті на набережній між мостом Метро і Поштовою площею (Київ)

Додаткова інформація

Раніше ми вже писали про графіті на набережній між мостом Метро і мостом Патона, і казали, що умовно розділили набережну на дві частини. Поштова площа – міст Метро – міст Патона. Зробили ми це через доволі велику протяжність набережної (більше ніж 5 км). Зараз ми опишемо частину між мостом Метро і Поштовою площею, яка має протяжність майже 3 км.

Попри на те, що ділянка між мостом Метро і Поштовою площею (3 км) довша ніж між мостом Метро і мостом Патона (2 км), графіті на ній набагато менше. Дуже велика частина стіни або зовсім без малюнків, або вони в дуже поганому стані. Більшість авторів ідентифікувати не вийшло. Є малюнки від художників Dmitry Nozhevoy, Pasha Open та Valeo. Біля пішохідного мосту є патріотичний малюнок з зображенням Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка від художників INS, Liryck, ZHMN, VLD.

Але є один малюнок який обов’язково приверне увагу більшості людей. Це неймовірно яскраве зображення демона від українських художників Pako, Frost та Rubae (всі вище перераховані теж українці), виконане у 2012 році. Малюнок дуже гарний і не поступається, чи навіть кращий, частини київських муралів. Також варто зауважити, що він зовсім не маленький, важко сказати про довжину, але заввишки він понад три метри.

Якщо вам не подобаються графіті і ви не бачити сенсу заради них їхати, можна просто прогулятися вздовж Дніпра, помилуватися природою. І не забувайте що зазвичай графіти довго не живуть, всі малюнки актуальні на 28.01.2017.

  • Художники – Dmitry Nozhevoy, Pasha Open, Valeo, INS, Liryck, ZHMN, VLD, Pako, Frost, Rubae
  • Протяжність – ≈3км
  • Адреса – Київ, Печерський район, Набережне шосе
  • Станція метро – Дніпро (відстань ≈150м)
  • Станція метро – Поштова площа (відстань ≈400м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 23.05.2017 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті:

Напишіть коментар ...

avatar