Кумедні та казкові скульптури біля Лісового масиву (Київ)

Додаткова інформація

Кумедні та казкові скульптури створили спеціально для кафе «Лісова казка» на території якого вони і стоять. У Києві є велика кількість добре оформлених кафе, ресторанів та готелів з гарними скульптурами й муралами комерційного характеру і зазвичай ми таке не додаємо на сайт, але ці скульптури привернули нашу увагу.

Серед скульптур ми можемо побачити як і знайомих казкових персонажів так і дуже дивних й кумедних істот: Баба-Яга, вовк на мотоциклі з коляскою, дерева, які тримають пиво в руках, наглий пузатий кіт, що лежить на гілці біля пива з ковбасою виваливши яйця, гриб із дверцятами та усміхненими хробаками, змія-ДАІшник, пітон, велика черепаха, курчата, леопард, волга-динозавр і т. ін.

Ресторан зі скульптурами розташовується неподалік Лісового масиву та колишнього селища Биківня, а через дорогу знаходиться меморіальний заповідник «Биківнянські могили», котрий ми радимо вам обов’язково відвідати.

  • Адреса – Київ, Дніпровський район, Броварський просп, 97
  • Станція метро – Лісова (відстань ≈3.5 км)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 16.11.2019 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 27.07.2019

Напишіть коментар ...

avatar