Міні-зоопарк (с. Петропавлівська Борщагівка)

Додаткова інформація

Міні-зоопарк розташовується на околиці села Петропавлівська Борщагівка, на межі з Києвом. Зоопарк безкоштовний та постійно відкритий для відвідувачів. У декількох вольєрах живуть кури, індики, качки, гуси, поні, кози, олені та злі собаки в будках. Вольєри облаштовані різними будиночками, а у птахів є маленький ставочок. Також біля зоопарку стоять лавки та є дитячий майданчик.

У зоопарку ви можете погодувати тварин із рук та погладити їх. Серед мешканців зоопарку найбільше саме кіз і вони дуже кумедні та галасливі. На противагу кізочкам там є спокійні та горді олені, яких теж можна погладити й це дуже круто. Доволі незвично гладити таку тварину.

Не годуйте тварин неприродною їжею. Кізочки та олені полюбляють моркву, капусту та яблука, а поні в захваті від цукру-рафінаду.

  • Адреса – Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Північна
  • Вартість відвідування – безкоштовно

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 22.06.2018 | Оновлено: 23.05.2022 | Світлини зняті: 12.06.2018

Напишіть коментар ...

avatar