Оглядовий майданчик та покинута бобслейна траса (м. Вишгород)

Додаткова інформація

Оглядовий майданчик у Вишгороді знаходиться на самій окраїні міста між Київською ГАЕС (не плутайте з Київською ГЕС) та Вишгорою, де розміщується гірськолижний комплекс. З майданчика відкривається неймовірно гарна панорама Київського моря та зелених схилів на узбережжі водосховища, видно маяк та Київ. Гарні краєвиди відкриваються вздовж усього схилу від частини з обривом (мітка на мапі) і до забору, де вже починається закрита територія ГАЕС.

Покинута бобслейна траса розташовується між оглядовим майданчиком та Вишгорою, з вершини якої вона бере свій початок і далі йде майже до самого узбережжя водосховища. Трасу збудували ще за радянських часів для підготовки спортсменів із санних видів спорту й навіть, для підготовки спортсменів до зимових Олімпійських ігор. У наш час траса повністю зруйнована, залишився лише металевий каркас та зовсім трохи дерев’яного покриття.

  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 07.01.2018 | Оновлено: 29.05.2022 | Світлини зняті: 19.05.2017

Напишіть коментар ...

avatar