Пам’ятник Тарасу Шевченку (м. Васильків)

Додаткова інформація

Пам’ятник Тарасу Шевченку був відкритий 2 жовтня 1993 року біля Васильківської дитячої школи мистецтв. Виконаний пам’ятник із бронзи, автором роботи є український скульптор Анатолій Гончар.

Видатний український поет Тарас Григорович Шевченко за життя бував декілька разів у Василькові. Ще він згадував Васильків у своїй поемі «Наймичка» та в повісті «Прогулянка з задоволенням і не без моралі».

Васильківський пам’ятник Шевченку має одну відмінність, яка характерно відрізняє його від більшості пам’ятників присвячених поету. Зазвичай його зображують як дорослого дядьку з вусами, а тут він ще молодий. У лівій руці Шевченко тримає альбом для малювання, а в правій олівець.

Також на нашому сайті ви можете побачити ще один пам’ятник присвячений молодому Тарасу Шевченку, який відкрили в Ірпені 24 серпня 2017.

  • Дата відкриття – 2 жовтня 1993 року
  • Скульптор – Анатолій Гончар
  • Адреса – Київська область, місто Васильків, на розі вулиць Соборна та Володимирська

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 16.07.2018 | Оновлено: 12.04.2021 | Світлини зняті: 10.07.2018

Напишіть коментар ...

avatar