Ірпінська набережна (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Ірпінська набережна була урочисто відкрита 19 серпня 2018 року. Ініціатором створення набережної став мер Ірпеня Володимир Карплюк, який незадовго до її відкриття склав повноваження міського голови. Вона проходить вздовж річки Ірпінь від вулиці Стельмаха й до залізничного мосту, але станом на 8 червня 2019 року її продовжують облаштовувати.

З обох кінців набережної стоять скульптури вітрильників, між якими йде алея з вимощеними доріжками, лавками, ліхтарями, декоративними деревами, квітами та металевими скульптурами. Крім того є облаштований пляж, шезлонги, великий мангал, столики, дитячий майданчик і дерев’яні стільчики біля води для рибалок. Особливу увагу до себе привертає міст через річку, який чимось нагадує міст «Золота Брама» з американського міста Сан-Франциско.

  • Дата відкриття – 19 серпня 2018 року
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вулиця Стельмаха
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 17.06.2019 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 08.06.2019

Напишіть коментар ...

avatar