Коростишівський кар’єр (м. Коростишів)

Додаткова інформація

Коростишівський кар’єр – затоплений гранітний кар’єр у місті Коростишів. У наш час Коростишів є одним із головних центрів гранітодобувної промисловості України, де граніт почали добувати ще в 19 столітті.

Кар’єр майже повністю оточений крутими скелями. Якщо вам і вдасться спуститися до води, то поплавати навряд, бо береги не облаштовані. Але все ж таки не все так погано і там є два пологих заходи у воду. Вода там прозора та ідеально видно дно. Також місцеві знають місця, де можна пригати зі скель, проте, це дуже небезпечно. Там можуть бути гранітні брили або потоплені дерева і можна легко скалічитися.

Там дуже гарно й ми радимо вам обійти кар’єр повністю. З кожної точки вам будуть відкриватися нові чудові краєвиди. Крім високих скель, лісу та прозорої води, сильно заворожує колір води, який трохи схожий на колір блакитної лагуни. Особливо виразний він у місці з пагорбами із глини. Хоча в деяких місцях колір води може бути зовсім звичайним.

За один кілометр від Коростишева є ще один гранітний кар’єр. Він набагато менший, разів так у десять, але не менш гарний і навіть більш популярний. Обов’язково там побувайте.

  • Адреса – Житомирська область, Коростишівський район, місто Коростишів

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 19.06.2018 | Оновлено: 23.05.2022 | Світлини зняті: 23.05.2018

Напишіть коментар ...

avatar