Парковий міст (Міст закоханих), Київ

Додаткова інформація

Парковий міст (Міст закоханих) збудували в 1910 році за проектом Євгена Оскаровича Патона. У 1983 році старі конструкції мосту було демонтовано та встановлено нові. Оригінальна конструкція зберігається в музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, який розташований в околицях Переяслав-Хмельницького. Парковий міст сполучає Міський сад і Хрещатий парк. Згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міськради народних депутатів від 27.01.1970 №49 має статус пам’ятка архітектури, охоронний номер №178.

Це одне із найпопулярніших місць у Києві серед закоханих, які полюбляють вішати на нього замочки, як символ свого кохання. Доволі легко пояснити чому міст такий популярний серед закоханих. Він сам по собі дуже гарний, має аркову форму та паркові ліхтарі і все в його зовнішньому вигляді нагадує місце з романтичного фільму. З нього відкривається чудова панорама Києва, він сполучає між собою два парки в яких завжди гуляє дуже багато людей, а ввечері він повністю підсвічується.

  • Інші назви – Міст кохання, Чортів місток, Малий міст Патона
  • Дата відкриття – 22 листопада 1910 року
  • Вид пам’ятки – пам’ятка архітектури
  • Адреса – Київ, Печерський район, Петрівська алея
  • Станція Метро – Майдан Незалежності (відстань ≈900м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 11.06.2016 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 04.06.2016, 07.01.2018

Напишіть коментар ...

avatar