Покинута ферма на околиці Києва

Додаткова інформація

Покинута ферма розташовується посеред лісу на околиці Києва. Раніше там було господарство «Радгосп Рибне», яке заснували в 1946 році. На фермі вирощували свиней, а на сусідніх озерах водоплавну птицю.

Для робітників поряд із фермою збудували поселення Рибне. Сам радгосп вже багато років не функціонує, але на території поселення досі проживає орієнтовно 200 людей. Нині воно є досить ізольованим і розташовується посеред лісу між Броварами та Києвом. Цікаво, що донедавна Рибне навіть не мало регулярного сполучення з Києвом, хоча й входить до його складу.

Окремо залишки старої ферми та колишньої інфраструктури не являють собою нічого особливого, проте, ліс, озера та гарна природа навколо робить це місце доволі цікавим.

До речі, неподалік є заповідник «Биківнянські могили», який має відвідати кожна свідома людина. За оцінками істориків там поховано від 20 до 100 тисяч українців розстріляних у київських в’язницях НКВС.

  • Адреса – Київ, Дніпровський район, селище Рибне
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 26.07.2020 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 27.07.2019

Напишіть коментар ...

avatar