Скелі та колишній знімальний майданчик (с. Дениші)

Додаткова інформація

Скелі розташовуються поблизу санаторію «Дениші» та сіл Дениші й Тригір’я, але найчастіше їх відносять до села Дениші. Вони знаходяться посеред лісу вздовж річки Тетерів та мають протяжність приблизно 150 м. Вертикальна форма скель і висота (20-25 м) робить їх дуже популярними серед скелелазів і альпіністів, у теплу пору року тут можна побачити цілі наметові містечка зі спортсменами.

У 2019 році на території скельного масиву проходило фільмування 12-серійного історично-фантазійного серіалу «Слов’яни», який базується на історичних подіях із доданням старослов’янської міфології. До речі, кінороби збудували ціле поселення з великою кількістю різноманітних споруд.

У 1967 році в Україні з науковою метою була акліматизована вірменська ящірка. Цей підвид скельних ящірок закріпився та утворив велику популяцію вздовж скельних масивів річки Тетерів. Тому їх тут чимало.

Скелі в Денишах і навколишня природа вражають своєю красою. Усе тут якесь незвичайне та містичне, виникає відчуття нібито перебуваєш у казковому фільмі. Ти так і очікуєш, що зараз з’явиться якась міфічна істота, а з будиночка вийде середньовічна людина.

  • Адреса – Житомирська область, Житомирський район, село Дениші (біля санаторію «Дениші»)

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 28.03.2020 | Оновлено: 01.05.2022 | Світлини зняті: 12.10.2019

Напишіть коментар ...

avatar