Ботанічний сад НУБіП України (Київ)

Додаткова інформація

Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України заснували в 1928 році. Його створили для науково-навчальних цілей із дослідження та розв’язання проблем акліматизації, збереження, розмноження та селекції в спеціально створених умовах рідкісних і типових видів рослин.

На території ботанічного саду зростає велика кількість видів рослин, понад 3500 таксономічних одиниць. Загальна площа ботсаду становить 53 га, але більша частина не облаштована для відвідувачів і слугує навчальною базою та великою практичною лабораторією для студентів. Тут розташовуються дослідні ділянки кафедр садівництва, овочівництва, відтворення лісів та лісової меліорації, конярства і бджільництва, розсадники лісових та декоративних рослин і багато інших науково-навчальних ділянок.

Менша частина ботсаду облаштована для звичайних відвідувачів, тут є вимощені доріжки, лавки, ліхтарі, альтанки, містки, струмочки, таблички з корисною інформацією та велика колекція дерев’яних скульптур. На порівняно невеликій ділянці ви побачите величезну кількість різноманітних дерев, кущів, квітів і декоративних рослин. Частина з яких непритаманна для нашого регіону. Також біля кожного виду стоїть табличка з назвою та природною зоною зростання.

Проходячи стежками ботанічного саду просто очі розбігаються від того розмаїття природи. Він дуже насичений і в кожну пору року буде різним. Восени цвітуть магнолії та тюльпанове дерево, потім троянди та ін. Отже, як і Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка є сенс відвідувати його декілька разів на рік.

  • Рік заснування – 1928
  • Площа – 53 га
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вулиця Генерала Родимцева, 2
  • Станція Метро – Голосіївська (відстань ≈1.8км)
  • Вартість відвідування – безкоштовно
  • Графік роботи – 08:30-17:30 / вихідні – субота, неділя
  • Телефон для довідок – (044) 527-81-00
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 03.11.2018 | Оновлено: 30.09.2021 | Світлини зняті: 18.10.2018

Напишіть коментар ...

avatar