Корабель-привид «Капітан Остапенко» (Київ)

Додаткова інформація

Корабель-привид «Капітан Остапенко» – це колишнє тренувальне судно завдовжки 70-75 метрів. У 2013 році люди помітили посеред Дніпра дрейфуючий корабель без освітлення та екіпажу. За невідомих обставин він відв’язався від причалу та якимось дивом не зіткнувся з іншими кораблями.

Спіймавши утікача рятувальники пришвартували його на острові Водників, але невдовзі він почав тонути, можливо, у корпусі з’явилася тріщина. Також із двигунів витекло дизпаливо, що спричинило забруднення річки. Як ми бачимо судно має свій характер і принципово не хоче бути на прив’язі.

Станом на 2020 рік напівзатонулий корабель «Капітан Остапенко» розташовується на тому ж місці. Його потроху пиляють на метал і подальша його доля невідома.

  • Адреса – Київ, Голосіївський район, острів Водників

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 09.05.2021 | Оновлено: 23.08.2021 | Світлини зняті: 08.08.2020

Напишіть коментар ...

avatar